Дистанційне навчання / Дистанционное обучение / Distance learning

picture2_karantin-v-ukrain_366368_p0

Відповідно до рекомендації Міністерства освіти і науки України, з огляду на ситуацію з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, прийнято рішення організувати дистанційне навчання для студентів усіх курсів в період з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.

Новина на сайті університету.

З розкладом занять можна ознайомитися за посиланням.

Сайт персональних навчальних систем.

Контакти викладачів розміщені за посиланням.

В соответствии с рекомендацией Министерства образования и науки Украины, учитывая ситуацию с распространением острой респираторной болезни COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, принято решение организовать дистанционное обучение для студентов всех курсов в период с 15 октября по 15 ноября 2020 года.

Новость на сайте университета.

С расписанием занятий можно ознакомиться по ссылке.

Сайт персональных обучающих систем.

Контакты преподавателей размещены здесь.

In accordance with the recommendation of the Ministry of Education and Science of Ukraine, given the situation with the spread of acute respiratory disease COVID-19 caused by the SARS-CoV-2 coronavirus, it was decided to organize distance learning for students of all courses from October 15 to November 15, 2020.

News on the university website.

The schedule of classes can be found here.

Website for personal training systems.

The teachers’ contacts are available here.