До уваги студентів факультету підготовки іноземних громадян / Вниманию студентов факультета подготовки иностранных граждан / To the attention of students of the faculty of training foreign citizens

dsc00027_shu-230820

16.09.2020 року було проведено конференцію студентів факультету підготовки іноземних громадян з питань порядку обрання ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
Згідно рішення виборчої комісії факультету підготовки іноземних громадян 18.09.2020 року розпочинається   набір кандидатів до вченої ради від числа студентів факультету підготовки іноземних громадян. Прийом заявок триватиме  до 24:00 24.09.2020року.
Враховуючи зонування у зв’язку з COVID-19 при висуванні кандидатури, бажано враховувати можливість обмеження транспортного зв’язку (особиста присутність на виборах є обов’язковою!).

16.09.2020 года была проведена конференция студентов факультета подготовки иностранных граждан по вопросам порядка избрания ректора ХНЭУ им. С. Кузнеца.
Согласно решению избирательной комиссии факультета подготовки иностранных граждан 18.09.2020 года начинается набор кандидатов в ученый совет от числа студентов факультета подготовки иностранных граждан. Прием заявок продлится до 24:00 24.09.2020 года.
Учитывая зонирования в связи с COVID-19 при выдвижении кандидатуры, желательно учитывать возможность ограничения транспортной связи (личное присутствие на выборах является обязательным!).

On September 16, 2020, a conference of students of the faculty of training foreign citizens was held on the procedure for electing the rector of University.
According to the decision of the electoral commission of the faculty of training foreign citizens, on September 18, 2020, the recruitment of candidates for the academic council from the number of students of the faculty of training foreign citizens begins. Applications will be accepted until 24:00 on September 24, 2020.
Given the zoning in connection with COVID-19, when nominating a candidate, it is advisable to take into account the possibility of limiting transport links (personal presence at the elections is mandatory!).