Навчання під час карантину / Обучение во время карантина / Training during quarantine

Поточний контроль

Шановні студенти!

Нагадуємо Вам, що під час карантину навчальний процес в університеті здійснюється дистанційно.

Значна частина навчального процесу реалізується за допомогою сайту персональних навчальних систем.

Інструкція по користуванню сайтом персональних навчальних систем

Також рекомендуємо співпрацювати з Вашими викладачами за розкладом навчальних занять.

Якщо у Вас виникнуть питання Ви можете звернутися електронною поштою  до співробітників деканату факультету підготовки іноземних громадян  fakultet@meta.ua, або написати безпосередньо на електронні скриньки заступників декана з питань організації навчального процесу:

Олексій Анатолійович  oleksii.yermolenko@hneu.net

Ольга Володимирівна  grom_o@i.ua

Бажаємо Вам міцного здоров’я і рекомендуємо дотримуватися вимог перебування у карантині.

Уважаемые студенты!

Напоминаем Вам, что во время карантина учебный процесс в университете осуществляется дистанционно.

Значительная часть учебного процесса реализуется с помощью сайта персональных обучающих систем.

Инструкция по пользованию сайтом персональных обучающих систем

Также рекомендуем сотрудничать с Вашими преподавателями по расписанию учебных занятий.

Если у Вас возникнут вопросы Вы можете обратиться  по электронной почте к сотрудникам деканата факультета подготовки иностранных граждан  fakultet@meta.ua, или написать непосредственно на электронную почту заместителей декана по вопросам организации учебного процесса:

Алексей Анатольевич  oleksii.yermolenko@hneu.net

Ольга Владимировна  grom_o@i.ua

Желаем Вам крепкого здоровья и рекомендуем соблюдать требования пребывания в карантине.

Dear students!

We remind You that during quarantine the educational process at the university is carried out remotely.

A significant part of the educational process is implemented using the site of personal training systems.

Instructions for using the site of personal training systems

We also recommend collaborating with Your teachers on a training schedule.

If You have any questions, You can contact the staff of the dean’s office of the faculty of training of foreign citizens by e-mail fakultet@meta.ua, or write directly to the e-mail of the deputy deans on the organization of the educational process:

Oleksii Anatoliyovych  oleksii.yermolenko@hneu.net

Olga Volodymyrivna  grom_o@i.ua

We wish You good health and recommend that You comply with the quarantine requirements.