Альбом выпускника-2019 / 2019 graduate`s Album

IMG_20151215_131628

Уважаемые студенты 4 курса дневной формы обучения!

Просим Вас принести свои фото на флешке в деканат факультета подготовки иностранных граждан (кабинеты 5 и 6 второго учебного корпуса) для формирования альбома выпускника, который будет выпущен к 90-летию университета. Для желающих приобрести сообщаем, что стоимость альбома составляет 250 грн.

Dear 4 year full-time students!

We ask you to bring your photos on a flash drive to the dean’s office of the Faculty for the Training of Foreign Citizens (rooms 5 and 6 of the second academic building) to form the graduate’s album, which will be released on the occasion of the 90th anniversary of the university. For those wishing to purchase, we inform you that the cost of the album is 250 UAH.